Dla stałych klientów
Jezeli przynajmniej raz w miesiącu dokonasz u nas zakupu, to dostaniesz od nas gratis jeszcze 1% zniżki na wybrany przez siebie produkt. Aktualnie promocja dotyczy tych klientów, którzy są z nami minimum 12 miesięcy i ktorzy od tych 12 miesięcy przynajmniej raz w miesiącu coś u nas kupują.

CashBack
Jako, że u nas czas oczekiwania na dany produkt wynosi do 21 dni, to już w 14 dniu oczekiwania mogą państwo w ramach programu cashback dany produkt nam zwrócić za cenę jaką go kupiliście otrzymując od nas dodatkowo +5%. Wtedy dany produkt trafi do innego z naszych klientów, w cenie tylko o 5% niższej niż w detalu któremu się spieszy go posiadać. Opcja cashback na wybrane produkty jest automatycznie emitowana w dziale zakupiony towar (czyli zawsze po dokonanym opłaceniu zamówienia). Na tego typu transakcji wychodzimy wszyscy wspólnie z 5% zyskiem.

Dla nowych klientów
Będąc świeżo zarejestrowanym klientem, możesz napotkać na ograniczenia w stosunku do zamawianych ilości sztuk danego produktu. Wiąże się to z budowaniem m.in. naszego zaufania względem wypłacalności klienta, bądź stanowczych decyzji niebędących pochopnymi wynikającymi z treści podejmowanych decyzji w serwisie.


LOGOWANIE:reklama
regulamin
polityka prywatności
informacje
formularz kontaktowy
kontakt
o nas
facebook instagram youtube twitter