Reklama
Oglądalność jaką pragniemy pozyskać, czerpiemy z obniżania cen produktów do maksimum naszych oczekiwań, za sprawą także naszych reklamodawców, z których m.in. środków, porkywamy cześć zniżek na dane produkty jakie prezentujemy na łamach serwisu. Z racji, że mamy najtaniej na rynku, pozykujemy klientów nie tylko na dane towary, ale także widzów oglądających prezentowane u nas państwa reklamy oraz prezentowane na łamach naszego serwisu nowości towarowe.

Innowacja
Reklamodawcy zakupujący u nas reklamę mają pewność, że ich produkt także zostanie tutaj wystawiony w okazjonalnej cenie, jednakże dla każdego produktu wyznaczony jest limit czasowy na uznania klientów, gdyż naszą specjalizacją jest skupianie uwagi na produktach najbardziej sprzedawanych na rynku.

Strategia
Aktualnie do prezentowania reklam reklamodawców posiadamy 3 rotacyjne bilbordy na stronie głównej, jak i cały dział promocji nowości, oraz bilbordy box w rotacji do 10 reklam w opisach docelowych produktów. Opłaty pobierane są za każdy dzień emisji reklam. Czas publikacji reklamy odbywa się od godziny 0:00 do 23:59.

Kampania
Obsługujemy także reklamy obliczane w unikalnych kliknięciach emitowane na łamach opisu docelowego produktu dopasowujące się treściami do prezentowanego produktu. Np. jeżeli reklamodawca reklamuje elektronikę, to tylko w dziale elektronika owa reklama ukazywać się będzie. Unikalne kliknięcia zliczane są na podstawie zalogowanych w serwisie użytkowników. Wszelkie kliknięcia poza zalogowaniem są od gratisem.

LOGOWANIE:reklama
regulamin
polityka prywatności
informacje
formularz kontaktowy
kontakt
o nas
facebook instagram youtube twitter